نظرسنجی و پرسشنامه‌هایی بسازید
که مخاطبانتان
از پاسخ دادنشان لذت می‌برند

طبیعتا شما دوست ندارید نظرسنجی و پرسشنامه‌های خسته‌کننده بسازید. مخاطبانتان هم دوست ندارند به چنین نظرسنجی یا پرسشنامه‌هایی پاسخ بدهند. در عوض یک فرمالو بسازید و مخاطبانتان را خوشحال کنید!

کنترل کامل پرسشنامه در دستان شماست

پرسشنامه‌هایتان را کاملا شخصی‌سازی کنید و کنترل کامل آن را در دست بگیرید. پرسشنامه‌های تک‌صفحه‌ای و چندصفحه‌ای بسازید. با فرمالو، بیش از ۳۰ نوع فیلد مختلف در اختیار شماست تا بتوانید به راحتی اطلاعات مورد نیازتان را نمایش دهید و همینطور جمع‌آوری کنید. امکاناتی که کار شما را برای تحلیل اثربخش داده‌هایتان چندین برابر ساده می‌کنند.

قدرتمندترین منطق شرطی و محاسباتی

تصمیم بگیرید که پرسشنامه شما با توجه به پاسخ‌هایی که مخاطبانتان می‌دهند چه واکنشی ارائه دهد.

با منطق شرطی روی نمایش یا عدم نمایش پرسش‌ها تصمیم‌گیری کنید، مخاطبان را به وب‌سایت‌های دیگر هدایت کنید، و از امکانات بسیار دیگری که منطق شرطی فرمالو در اختیارتان قرار می‌دهد بهره ببرید.

با محاسبات فرمالو، مانند یک ماشین‌حساب خودکار، مبلغ قابل پرداخت فرم‌ها، و یا امتیازی که مخاطب با توجه به پاسخ‌ها دریافت می‌کند را بصورت اتوماتیک محاسبه و دریافت کنید. سپس تصمیم بگیرید که این امتیاز به مخاطب نمایش داده شود یا خیر .

پرسشنامه‌هایی که برای کسب و کار شما شخصی‌سازی می‌شوند

نظرسنجی و پرسشنامه‌های خود را به راحتی برای کسب و کار خودتان شخصی‌سازی کنید و آن‌ها را به راحتی در وب‌سایت خود قرار دهید. فرمالو به شما امکان شخصی‌سازی تمام جزئیات فرم‌ها و نظرسنجی‌هایتان را ارائه می‌کند تا بتوانید آنچه در ذهن دارید را به سادگی اجرا کنید.

قدرتمند، ساده، شخصی‌سازی شده

زیباترین پرسشنامه و نظرسنجی‌ها را به ساده‌ترین راه ممکن بسازید

با فرمالو، مراحل ساخت فرم، نظرسنجی و پپرسشنامه بسیار ساده است. می‌توانید از قالب‌های آماده‌ای که برایتان فراهم کرده‌ایم برای ساخت سریع‌تر نظرسنجی‌هایتان بهره ببرید. همچنین می‌توانید یک نظرسنجی را از ابتدا ساخته و در وب‌سایت خودتان قرار دهید تا مخاطبانتان به راحتی به آن پاسخ دهند.

فرم‌ها و نظرسنجی‌های زیبا و سریع بسازید که مخاطبتان مشتاقانه دوست دارند به آن‌ها پاسخ دهند!

آماده شروع هستید؟

        رایگان ثبت‌نام کنید و از قدرت و سادگی کار با فرمالو لذت ببرید. نظرسنجی و فرم‌هایی بسازید که مخاطبانتان مشتاقانه دوست دارند به آن‌ها پاسخ دهند!