برای استفاده از فرمالو با تمام موارد زیر موافق باشید

شرایط استفاده

شما با ورود به این وب سایت در واقع با شرایط و ضوابط وب سایت فرمالو که شما مسئول اجرای آن هستید، موافقت کرده‌اید. لطفا قبل از استفاده از این سایت این ضوابط را به دقت مطالعه فرمایید. چنانچه با هر یک از این ضوابط موافق نیستید از این وب سایت استفاده نکنید. مطالب موجود در این وب سایت توسط قانون کپی رایت و نشان تجاری محافظت می‌شود.

استفاده

استفاده از وب سایت فرمالو فقط برای مصارف شخصی و غیر تجاری است. با توجه به این موضوع کاربر نمی‌تواند موارد زیر را انجام دهد:

اصلاح یا کپی اطلاعات، نرم افزار، فن آوری و اطلاعات (در اینجا محتوای سایت مد نظر ماست)

استفاده از محتوای سایت برای مصارف تجاری و به صورت عمومی (تجاری یا غیر تجاری)

استفاده یا تغییر هر کدام از کدهای نوشته شده وب سایت فرمالو

حذف هر گونه کپی رایت یا نمادهای اختصاصی از محتوای سایت

انتقال محتوا به شخص دیگر و یا سرور دیگر

سلب مسئولیت

فرمالو هیچ ضمانتی، چه ضمنی چه بیان شده ندارد که بدین وسیله تمام ضمانت‌ها دیگر از جمله بدون محدودیت، ضمانت‌های ضمنی یا شرایط خرید و فروش، آمادگی برای هدف خاصی با عدم نقض مالکیت معنوی و با نقض حقوق دیگر را سلب و نفی می‌کند. بعلاوه فرمالو هیچگونه تضمینی در مورد صحت و قابلیت اطمینان بودن موارد محتوایی این سایت و یا هر سایتی که به آن متصل است را نمی‌کند.

کاربران فرمالو با ساخت فرم خود در فرمالو تأیید می‌کنند که فرم ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود، تمامی مسئولیت های فرم آنها تنها با خود آنها بوده و کاملا از فرمالو سلب مسئولیت است و همچنین دارای سن بالای ۱۸ سال هستند.

* مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،

* ناقض حریم شخصی افراد،

* هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،

* هر نوع خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی

* تبلیغ شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه،

* هر نوع مسابقه، قرعه‌کشی و بخت‌آزمایی (با جایزه یا بدون جایزه)،

* تبلیغ هر گونه کالایی که موجب رواج خشونت و آسیب رساندن به دیگران می‌شود، مانند: سلاح‌های گرم و سرد، مواد محترقه و امثال آن،

* کالا و خدمات مرتبط با مواد مخدر، سیگار یا ترک اعتیاد،

* خدمات مرتبط با همسریابی، دوست‌یابی، مشاوره خانوادگی،

* آگهی‌هایِ محرمیت، صیغه و ازدواج

* و…

محدودیت‌ها

تحت هیچ شرایطی فرمالو یا حامیانش مسئولیتی در قبال هر گونه خسارت وارد شده (شامل خسارات وارد شده به دلیل فقدان داده‌ها یا وقفه در کسب و کار) ناشی از استفاده یا عدم استفاده از محتوای وب سایت فرمالو، حتی اگر اجازه‌ی این کار توسط خود فرمالو یا نمایندگان آن داده شده باشد، را ندارد. از آن جا که برخی از حوزه‌های قضایی محدودیت‌های اعمال شده در ضمانت نامه‌ها، یا محدودیت‌های مربوط به مسئولیت‌های خسارت‌ها را در نظر نمی‌گیرد، ممکن است این محدودیت‌ها در مورد شما صدق نکند.

بازنگری

مطالبی که در وب سایت فرمالو وجود دارند می‌توانند شامل اشکالات فنی، تایپو گرافی و عکاسی باشند. فرمالو هیچ ضمانتی در قبال دقیق بودن و کامل بودن مطالب ندارد. فرمالو ممکن است در هر زمان تغییرات لازم را بدون اطلاع قبلی در مطالب خود به وجود آورد. فرمالو هیچ تعهدی در قبال به روز کردن مطالب ندارد.

تغییرات

وب سایت فرمالو مطالب خود را در بازه‌های زمانی مورد نیاز، به روز می‌کند. این شرایط ممکن است در مورد خود وب سایت نیز صدق کند و تغییرات لازم بدون اطلاع قبلی در وب سایت نیز ایراد شود. با استفاده از این وب سایت شما با ضوابط عمومی و شرایط موجود در این صفحه که ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند، موافقت کرده‌اید. انتظار می‌رود که این صفحه را مرتبا مطالعه نمایید تا از تغییرات ایجاد شده مطلع گردید.

اصول رفتاری و کاربردهای ممنوعه

فرمالو از کاربرانش می‌خواهد که به اصول رفتاری زیر پایبند باشند:

درج نوشته‌هايي برخلاف قوانين كشور جمهوری اسلامی ایران و راهبردهاي محتوايي فرهنگي 14 گانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي خلاف قانون فرمالو بوده و موجب پیگرد قانونی فرد خاطی می شود.

کاربران مطالب و شکل‌های دقیق را فراهم کنند

کاربران از انتشار، بازنشر و یا به اشتراک گذاشتن مطالب توهین آمیز خودداری کنند

کاربران از ترویج مطالب سیاسی و یا فعالیت‌های سیاسی خودداری کنند

کاربران هیچ رخنه‌ای در ضوابط و قوانین سایت ایجاد نکنند

کاربران باید این تضمین را بدهند که از هیچ کدام از موارد کپی رایت و علامت تجاری تجاوز نکنند.

ممکن است از وب سایت فرمالو برای مقاصد قانونی استفاده کنید که نباید تحت شرایط زیر باشد:

نقض هر کدام از مقررات محلی و بین المللی

داشتن هرنوع منظور و مقصود جعلی

انتقال و تهیه هر نوع اسپم

انتقال هرگونه اطلاعاتی که حاوی مطلب، کد یا برنامه‌ی مخرب باشد

دسترسی و تغییر و آسیب به هر کدام از مطالب وب سایت

لینک‌ها

فرمالو همه‌ی سایت‌های لینک شده به این وب سایت را بررسی نمی‌کند و مسئولیتی در قبال مطالب آن‌ها ندارد. مسئولیت استفاده از هر کدام از آن‌ها به عهده‌ی کاربر می‌باشد.

مالکیت معنوی

تمام مالکیت معنوی فرمالو متعلق به این وب سایت می‌باشد. تمام حقوق و امتیاز مربوط به مطالب و محتوای سایت مربوط به فرمالو است. کاربران می‌توانند مطالب وب سایت را برای مصارف شخصی خود دانلود یا پرینت بگیرند. کاربران نمی‌توانند مطالب سایت را برای مصارف تجاری دانلود یا پرینت بکنند و برای این کار اجازه‌ی مسئولین سایت لازم است که می‌توانید از طریق info {@} formaloo.com با آن‌ها در تماس باشید.

تعلیق

فرمالو می‌تواند دسترسی به سایت را برای مدتی و بدون اطلاع قبلی غیر ممکن کند.

خاتمه دادن

فرمالو می‌تواند استفاده و دسترسی به سایت را خاتمه دهد. اگر کاربری هر کدام از شرایط و ضوابط این صفحه را نقض کرد، این وب سایت می‌تواند دسترسی وی به سایت را بدون اطلاع قبلی خاتمه دهد. پس از فسخ این موارد، کاربر می‌بایست تمام مطالبی که از وب سایت دانلود کرده را از بین ببرد.

حوزه‌های قضایی و قانون دولتی

هر گونه ادعایی نسبت به وب سایت فرمالو باید تحت قوانین حاکم بر ایران، تهران باشد. این وبسایت در بند قوانين كشور جمهوری اسلامی ایران و راهبردهاي محتوايي فرهنگي 14 گانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي فعالیت می نماید.