فرمالو دستیار آموزشی شما

به سادگی آزمون های تشریحی و تستی برای دانشجویان و دانش آموزان ایجاد کنید.

تصحیح و نمره‌دهی اتوماتیک برای آزمون‌ها

جواب صحیح هر سوال را با بارم نمره مشخص کنید. بعد از پایان امتحان، بطور اتوماتیک فرم ها تصحیح شده و نمره نهایی برای دانش‌آموزان و دانشجویان قابل مشاهده خواهد بود.

ارائه پاسخ‌نامه برای هر آزمون

با مشخص کردن پاسخ صحیح، بار آموزشی آزمون را دو چندان کنید.
بعد از اتمام آزمون، پاسخ‌نامه به صورت یکجا برای دانشجو یا دانش‌آموز نمایش داده می‌شود.

حین برگزاری کلاس پرسش و پاسخ لایو ایجاد کنید.

با استفاده از حالت ارائه لایو فرمالو، مسابقه و پرسش و پاسخ ایجاد کنید. تمام پاسخ‌ها در لحظه به‌روزرسانی می‌شوند و نتایج به صورت نمودار برای تمام پاسخ‌دهندگان نمایش داده خواهد شد.

گزارش و آنالیز همزمان و زنده

گزارش و آنالیز همزمان و زنده

هر زمان که پاسخ جدیدی برای آزمون شما ارسال می‌شود، جدول پاسخ‌های آن آزمون نیز به‌روزرسانی می‌شود. همچنین می‌توانید در نمودارهایی که به‌صورت اتوماتیک ایجاد و به‌روزرسانی می‌شوند، می‌توانید متوجه پیشرفت پاسخ‌ها شوید.

بیش از ۱۰۰ قالب آماده برای شروع

بیش از ۱۰۰ قالب آماده برای شروع

با استفاده از قالب‌های آماده‌ای که برایتان تهیه کرده‌ایم، می‌توانید برای ساخت آزمون‌هایتان ایده بگیرید و با تنها یک کلیک، تمام آن قالب را به پنل کاربری خودتان منتقل کرده و آن را با توجه به نیازمندی‌هایتان ویرایش کنید.

آزمون‌هایی که در موبایل هم به‌خوبی نمایش داده می‌شوند

آزمون‌هایی که در موبایل هم به‌خوبی نمایش داده می‌شوند

آزمون‌هایی که در فرمالو می‌سازید، مناسب دستگاه‌های با ابعاد مختلف هستند و به بهترین شکل و با بهترین سرعت در موبایل، لپ‌تاپ، و کامپیوتر رومیزی شما نمایش داده می‌شوند.

فضای ابری امن

فضای ابری امن

با استفاده از فضای ابری امن فرمالو جهت نگهداری آزمون‌ها و پاسخ‌های آن‌ها، در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. تصاویر، اسناد، و مدارک مخاطبانتان را در فرم‌ها جمع‌آوری کنید و در جدول‌های فرمالوی خود نگهداری کنید.

مدیریت دسترسی به فرم‌ها و پاسخ‌ها

مدیریت دسترسی به فرم‌ها و پاسخ‌ها

آزمون‌ها را با همکارانتان به اشتراک بگذارید و دسترسی هر فرد به فرم‌ها و پاسخ‌ها را مشخص کنید. با این قابلیت می‌توانید با همکارانتان و یا با بقیه دانش‌آموزان و دانشجویان برای بهبود آزمون‌ها و بهبود پاسخ‌ها مشارکت داشته باشید.

امکان دریافت شهریه و ایجاد فرم پرداخت

امکان دریافت شهریه و ایجاد فرم پرداخت

فرم‌های پرداخت مستقیم به درگاه پرداخت متصل می‌شوند و به شما امکان دریافت پول به‌صورت آنلاین می‌دهند. به‌این ترتیب، مخاطبان شما بعد از پاسخ‌دهی به فرم، به‌صورت اتوماتیک به درگاه پرداخت هدایت می‌شوند.

فرمالو را در عمل ببینید:

امکان دریافت شهریه و پرداخت آنلاین

دوره‌های آموزشی ایجاد کنید، امتحان برگزار کنید، شهریه بگیرید و کلاس‌ها را برای خریداران قابل دسترس کنید. امکانی بی‌نظیر برای معلمین و اساتید دوره‌های آموزشی.

آزمون‌های آنلاین

آزمون‌های آنلاین

پیگیری پاسخ‌ها

پیگیری پاسخ‌ها

فرم‌های ثبت‌نام

فرم‌های ثبت‌نام

مسابقه و رای‌دهی زنده

مسابقه و رای‌دهی زنده

همین الان
خودتان امتحان کنید!