فاکتورساز آنلاین فرمالو

با فاکتورساز رایگان فرمالو، به راحتی در چند ثانیه هرگونه فاکتور و صورت حساب دلخواهی را کاملا رایگان با امکان پرداخت آنلاین یا نقدی بسازید. مشاهده نمونه فاکتور

۵,۰۰۰+

فاکتورهای ساخته شده

۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰+ تومان

تراکنش های انجام شده

۳۰۰+

تعداد کسب و کارها

در چند دقیقه تمام سفارشات و پرداخت‌های خود را آنلاین کنید

تعریف بی‌نهایت مشتری و محصول

شخصی سازی کامل با برند شما

صدور بی‌نهایت فاکتور و صورت حساب

پرداخت آنلاین و نقدی

حساب‌های خود را آنلاین نقد کنید!

شما می‌توانید به صورت کاملا رایگان هر تعداد فاکتور که می‌خواهید بسازید، با مشتریان خود به اشتراک بگذارید و به آسانی با پرداخت آنلاین توسط شبکه شتاب، فاکتورهای خود را نقد کنید.
شما می‌توانید کاملا فاکتور خود را با لوگو و مشخصات خود شخصی سازی کنید و حتی درگاه بانکی یا واسط حقیقی یا حقوقی خود را مستقیما به فاکتورهای خود متصل نمایید!

خروجی اکسل

یکی از مزیت های مهم فرمالو، گزارش های دقیق و هوشمند آن است. با داشتن خروجی و گزارش های مختلف، کسب و کار خود را به آسانی مدیریت نمایید.

اتصال به API فرمالو

با اتصال به API فرمالو، شما می توانید یک سیستم کامل مدیریت سفارشات و پرداخت آنلاین را در دل وبسایت و یا اپلیکیشن خود به صورت رایگان داشته باشید.

اتصال درگاه بانکی و واسط خود

شما می‌توانید درگاه خود را به صورت مستقیم به فاکتورهای خود متصل نمایید و از تسویه حساب آنی فاکتورهای خود لذت ببرید.

شخصی سازی

برند شما با ارزش‌ترین داشته شماست. فاکتورها و صورت حساب های شما کاملا با برند خودتان و شخصی سازی کسب و کار شما ساخته می شوند.

مدیریت مشتریان

اطلاعات مشتریان خود را به راحتی جمع آوری و آنالیز کنید و فعالیت های آنها را در کسب و کار خود هوشمندانه رصد نمایید.

گزارش گیری و CRM

با سرویس CRM فرمالو، گزارش های دقیقی از فعالیت و وضعیت کسب وکار و پرداخت های خود داشته باشید و به آسانی کسب و کار و مشتریان خود راه آنالیز حرفه‌ای کنید.