پاسخ به برخی سوالات متداول درباره فرمالو

پاسخ ها بیشترین سوالات متداول شما درباره فرمالو را بخوانید

با حساب رایگان، چند تا فرم میتونم بسازم؟ چند تا پاسخ می تونم داشته باشم؟

استفاده از فرمالو هیچ محدودیتی ندارد! شما می توانید همزمان بی نهایت فرم بسازید و به اشتراک بگذارید. هر کدام از فرم های شما هم می توانند بینهایت پاسخ دریافت نمایند. کاملا رایگان!

آیا فرمالو قادر به دریافت تعداد بالای پاسخ برای هر فرم هست؟

بله! در حال حاضر فرمالو قادر است برای هر فرم تا بیش از ۵ میلیون پاسخ دریافت نماید. پس نگران هیچ چیزی نباشید.

فرمالو به درد چه کسانی می خورد؟

پیش از هرچیز، فرمالو به درد هر کسی که دوست دارد بدون دردسر اطلاعات خود را جمع آوری کند، می‌آید. اما بیشترین استفاده را مدیران موسسه های بزرگ و کوچک، وبمسترها، مدیران کانال های تلگرامی و... از خدمات ما داشته اند.

اطلاعات ما دارای حساسیت بسیار بالایی است. آیا امکان دارد که دیتای ما فقط بر روی سرورهای خود ما ذخیره سازی شوند؟

این امکان در نسخه سازمانی ما دیده است. شما می توانید با تهیه نسخه سازمانی، یک سامانه کامل فرم ساز فرمالو را بر روی سرور خود به صورت اختصاصی داشته باشید و کنترل کامل بر روی امنیت دیتاهای خود را دارا باشید. برای تهیه و سفارش نسخه سازمانی، با ما در تماس باشید

چه نوع فرم‌هایی می توانم با فرمالو بسازم؟

هر نوع فرمی که بخواهید. از فرم نظرسنجی گرفته تا فرم هایی مثل فراخوان ارسال مقاله، فرم ثبت نام، فرم استخدام، فرم دریافت بازخورد و حتی فرم های تماس با ما و حتی فرم ثبت سفارش به همراه درگاه پرداخت اختصاصی!

آیا فرم ها در موبایل هم نمایش داده می شوند؟

بله! فرمالو تمام دستگاه های موبایل، تبلت ها و کامپیوترها را پشتیبانی می کند. همچنین فرمالو از تمامی مرورگرها نیز پشتیبانی می کند.

وبسایت من با وردپرس و یا جوملا نوشته شده است، آیا میتونم از فرمساز شما استفاده کنم؟

بله! فرمساز فرمالو به طور کامل از تمامی تکنولوژی های وب پشتیبانی می کند و اگر وبسایت شما با وردپرس، جوملا و یا هر سیستم دیگری نوشته شده باشد، بدون هیچ مشکلی می توانید از فرمالو استفاده نمایید.

من میخواهم از فرمساز شما برای توسعه زیرساخت اپلیکیشن و یا وبسایت خود استفاده کنم. می شود؟

بله! شما می توانید با دسترسی API فراهم شده برای شما، تمامی امکانات مورد نیاز را برای توسعه برنامه رابط و زیرساخت فنی خود با هر میزان استفاده، در اختیار داشته باشید.

چطور فرمی را که ساختم، در کانال تلگرام خود و یا وبسایت خود قرار دهم؟

برای قرار دادن فرم خود در وبسایت خود، کافیست به صفحه فرم های من بروید، از منوی سه نقطه ای کنار اسم فرم خود، گزینه ابزارک فرم را انختاب نمایید. کد نمایش داده شده را بر حسب نیاز خود در وبسایت خود در قسمت HTML قرار داده و استفاده نمایید. برای قرار دادن فرم خود در کانال تلگرامی خود، کافیست در روی صفحه فرم های من، روی اسم فرم خود کلیک فرمایید، بر روی نمایش فرم زده، آدرس فرم را از بالای صفحه کپی نمایید و در تلگرام خود قرار دهید.