خدمات وب سرویس (API) فرمالو به کسب و کارهای آنلاین

فرمالو یکی از قدرتمندترین سرویس های جمع آوری و آنالیز داده در جهان می‌باشد و صدها استارتاپ و کسب و کار آنلاین با استفاده از وب سرویس فرمالو در سرویس های خود، توانستند محصول دلخواه خود را توسعه دهند و هزینه های توسعه نرم افزار خود را تا ۹۵٪ کاهش دهند.


فرمالو را در گیت‌هاب دنبال کنید

برای شروع کار با وب سرویس فرمالو و مشاهده مستندات روی بخش مورد نظر خود کلیک فرمایید:

Authentication API

Data Collection API

Customer Insights API

DataFlow API

چرا API فرمالو

استارتاپ های بزرگ کشور و سراسر جهان و همچنین کسب و کارهای آنلاین از وب سرویس های فرمالو به سه منظور کاهش هزینه ها، ساده تر کردن فرآیند طراحی و توسعه محصول و افزایش چشمگیر امنیت استفاده می کنند.

با وب سرویس فرمالو، کسب و کارهای آنلاین حوزه جمع آوری دیتا، تحلیل دیتا، تحقیقات بازار، تجارت الکترونیک، فینتک و آموزش آنلاین می‌توانند تمامی بخش های خود را با سرویس های مختلف فرمالو طراحی و توسعه دهند و به طور حدودی ۷۸٪ در زمان و هزینه های توسعه محصول خود صرفه جویی نمایند.

۱. پیدا کردن کلید API

شما می توانید کلید و توکن API خود را در قسمت چپ صفحه پروفایل خود دریافت نمایید. فرمالو از تمامی پروتکل های امنیتی استاندارد در ارتباط با برنامه شما استفاده می کند و امنیت برنامه شما را به مراتب بالا می‌برد.

۲. طراحی روندهای ارتباطی هوشمند و Workflow Automation

با وب سرویس های فرمالو شما می‌توانید هرگونه دریافت و یا بازنویسی دیتا را انجام دهید و نتایج را آنالیز نمایید. این ارتباط دو طرفه داده‌ها به هر طریقی که شما طراحی کنید قابل انجام و پیاده سازی است.

همچنین شما میتوانید با طراحی Workflow Automation مخصوص خود، اتوماسیون و آنالیز داده واقعی را در سازمان خود پیاده سازی کنید و به آسانی تمامی بخش های کسب و کار خود را بهینه نمایید.

۳. ساخت اپلیکیشن‌های اختصاصی فرمالو

شما می‌توانید برای فرمالو اپلیکیشن اختصاصی خود را بنویسید، استفاده کنید، منتشر نمایید و حتی از آن درآمد زایی داشته باشید.

با ساخت امکانات و اتصالات جدید برای پلت‌فرم فرمالو و ارائه آن به بیش از ده هزار کسب و کار استفاده کننده از فرمالو به عنوان توسعه دهنده درآمدزایی داشته باشید و از امکانات اختصاصی فرمالو برای توسعه دهندگان به صورت رایگان استفاده نمایید.