با مدیریت موثر مخاطبانتان،
اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌کنید
را به درآمد تبدیل کنید

بخش مدیریت مخاطبان،برای هر یک از مخاطبان شما که از طریق پر کردن فرم با شما ارتباط برقرار کرده، یک پروفایل می‌سازد تا بتوانید تمام فعالیت‌ها و داده‌های آن‌ها را مدیریت و دسته‌بندی کنید. همچنین می‌توانید از طریق کمپین‌های ایمیلی و پیامکی با هر دسته از مخاطبانتان، ارتباطات مناسب با همان دسته برقرار نمایید.

داده‌ها و اطلاعات خود را یکپارچه کنید

می‌توانید داده‌های خود را از منابع مختلفی مانند Google Analytics، وب‌سایت، اپلیکیشن‌های موبایل خود به فرمالو متصل کنید تا فرمالو تمام اطلاعات شما را یکپارچه‌سازی کند و برای مخاطبان شما یک پروفایل یکپارچه بسازد. به این ترتیب می‌توانید به سادگی از تمام فعالیت‌های مخاطبانتان بصورت یکپارچه مطلع شوید، آن‌ها را دسته‌بندی کنید، و برای اقدام‌های بعدی خودتان برنامه‌ریزی دانش‌محور داشته باشید.

فرمالو به ابزارهای شما متصل می‌شود و به‌صورت مستمر و اتوماتیک، اطلاعات آن‌ها را با اطلاعات مخاطبان شما یکپارچه می‌کند.

مخاطبانتان را با برند خود درگیر کنید و نرخ ریزش آن‌ها را کاهش دهید

با دانشی که از پروفایل و دسته‌بندی اتوماتیک مخاطبانتان بدست می‌آورید، می‌توانید برای اقداماتی که برای کاهش نرخ ریزش مشتریانتان دارید، برنامه‌ریزی موثر انجام دهید.

نمایش یکپارچه مخاطبان

از قدرتی که آنالیز مشتریان به شما می‌دهد برای رشد کسب و کارتان استفاده کنید. با مدیریت موثر مخاطبان، وقت و توان خود را برای امور مهم کسب و کارتان صرف کنید.
مدیریت موثر مخاطبان، کاملا اتوماتیک عمل می‌کند و برای کار کردن نیاز به نیروی کاری نخواهد داشت.

آنالیز داده‌هایتان و دانش روی مخاطبانتان را به سادگی به‌دست آورید!

در ۷۰ ثانیه با ماژول مدیریت مخاطبان آشنا شوید:

بیش از ۱۰۰ نوع تحلیل داده برای موفقیت کسب و کارتان

تحلیل قدرتمند و خودکار برای درگیر کردن، تبدیل، و نگهداری مشتریان شما. از داده‌های خود برای تحلیل مشتریان و کسب و کارتان و پیش‌بینی اتفاقات احتمالی استفاده کنید.

آماده شروع هستید؟

ماژول مدیریت موثر مخاطبان به شکل اتوماتیک مخاطبان شما را دسته‌بندی می‌کند. برای مثال با این ماژول می‌توانید مخاطبانی که احتمال جدا شدن از جمع مشتریانتان را دارند شناسایی کنید و برای کمپین‌های ایمیلی و پیامکی که برایشان ارسال می‌کنید، برنامه‌ریزی دقیق داشته باشید.
با دانشی که این ماژول در لیست مشتریانتان به شما ارائه می‌کند، می‌توانیدآن‌ها را دسته‌بندی کنید و با توجه به نمودارها و آماری که به‌دست می‌آورید، برای اقدام‌های بعدی خود برنامه‌ریزی موثر داشته باشید.