مدیریت مخاطبان با فرمالو
اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌کنید
را به درآمد تبدیل کنید

با بخش مدیریت کاربران هر فرم تکمیل شده توسط مشتری را به یک پنل کاربری تبدیل کنید. پنلی که تمام فعالیت‌ها و مکالمات مخاطب را در اختیارتان خواهد گذاشت و می‌توانید از طریق ایمیل و پیامک با آن‌ها ارتباط مجدد برقرار کنید.

اطلاعات خود را یکپارچه کنید

داده‌های خود را از منابع مختلف مانند: سایت، شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن به فرمالو متصل کنید تا ما اطلاعاتتان را یکپارچه کنیم. فرمالو با اتصال به تمام کانال‌های ارتباطی شما، اطلاعات مخاطبین را یکجا به شما نمایش می‌دهد.

با فرمالو جلوی ریزش مخاطب را بگیرید

با اطلاعاتی که از مخاطبانتان بدست می‌آورید، می‌توانید اقداماتی انجام دهید تا جلوی ریزش مخاطب‌ها، که مهمترین دارایی شما هستند را بگیرید و برنامه‌ریزی هدف‌مندی برای حفظ آن‌ها انجام دهید.

آنالیز داده‌هایتان و دانش روی مخاطبانتان را به سادگی به‌دست آورید!

در ۷۰ ثانیه با ماژول مدیریت مخاطبان آشنا شوید:

بیش از ۱۰۰ نوع تحلیل داده برای موفقیت کسب و کارتان

تحلیل قدرتمند و خودکار برای درگیر کردن، تبدیل، و نگهداری مشتریان شما. از داده‌های خود برای تحلیل مشتریان و کسب و کارتان و پیش‌بینی اتفاقات احتمالی استفاده کنید.

آماده شروع هستید؟

ماژول مدیریت موثر مخاطبان به شکل اتوماتیک مخاطبان شما را دسته‌بندی می‌کند. برای مثال با این ماژول می‌توانید مخاطبانی که احتمال جدا شدن از جمع مشتریانتان را دارند شناسایی کنید و برای کمپین‌های ایمیلی و پیامکی که برایشان ارسال می‌کنید، برنامه‌ریزی دقیق داشته باشید.
با دانشی که این ماژول در لیست مشتریانتان به شما ارائه می‌کند، می‌توانیدآن‌ها را دسته‌بندی کنید و با توجه به نمودارها و آماری که به‌دست می‌آورید، برای اقدام‌های بعدی خود برنامه‌ریزی موثر داشته باشید.