پاسخ به سوالات متداول کار با فرمالو

در این صفحه سوالات متداول سرویس فرم ساز فرمالو و دیگر محصولات و خدمات فرمالو پیش روی شما قرار دارد. اگر سوالی در مورد امکانات و نحوه کار با فرمالو دارید، احتمالا جواب آن در این صفحه نهفته است.

How Much To Make A Mobile App?

This handy app cost calculator will help you: Find out how much your app will cost in under a minute!

آموزش فیلدها در فرم ساز فرمالو

در اینجا میخواهیم به بررسی و آموزش هر یک از فیلد های فرمالو بپردازیم
شما میتوانید کارایی هریک از فیلد ها را در جدول زیر بررسی کنید.

روش ارسال داده‌ها از یک فرم به فرم دیگر
روش ارسال داده‌های یک فرم به فرم دیگر

یک راه بسیار رایج و مفید برای ساخت فرم های مرتبط از طریق ارسال داده ها از یک فرم به فرم دیگر و گرفتن و ذخیره آن در هر دو فرم است. در این آموزش، خواهید دید که چگونه می توانید این کار را در فرمالو انجام دهید. فرض کنید دو فرم دارید: فرم ۱ و فرم ۲. و می خواهید داده هایی را که کاربران شما در فرم ۱ ارسال می کند به فرم ۲ منتقل کنید و در فرم دوم نیز ذخیره کنید. بیایید ببینیم چگونه کار می کند!

بارگذاری مقادیر پیش فرض در فرم خود
چگونه فرم خود را با مقادیر پیشفرض بارگذاری کنیم؟

آیا می خواهید سؤالات یا عبارات موجود در فرم های خود را با داده های از پیش تعریف شده پر کنید؟ خوب، این کار در فرمالو بسیار آسان است. در این آموزش، یاد خواهید گرفت که چگونه می توانید این کار را در چند مرحله آسان انجام دهید. دو راه وجود دارد که می توانید سوالات فرم خود را از قبل پر کنید: استفاده از فیلدهای مخفی و فیلدهای ارتباطی. ما هر دو راه را به شما نشان می‌دهیم تا بتوانید دریابید که کدام یک مناسب‌تر است.

بازخوانی پاسخ های یک فرم در فرم دیگر
روش‌های بازخوانی پاسخ‌های یک فرم در یک فرم دیگر

بیایید با هم ببینیم چگونه میتوانیم با قابلیت بازخوانی پاسخ ها در فرمالو فرم های جذاب تری بسازیم.

چارت و جدول در فرمالو
روش ارائه پاسخ‌های فرم در قالب چارت٫ نمودار٫ ابر کلمات و جدول

با استفاده از حالت ارائه فرمالو، می توانید نتایج فرم خود را برای عموم نمایش دهید. هر فردی که لینک حالت ارائه شما را داشته باشد می تواند آن را تماشا کند. این ابزار عالی برای ارائه داده ها در قالب چارت٫ نمودار٫ ابر کلمات و جداول در برنامه های شما است.

مدیریت دسترسی برای اعضای تیم
مدیریت اعضای تیم و دسترسی آنها به فرم‌ها٫ پوشه‌ها و ورکسپیس

در فرمالو می توانید اعضا تیم خود را به فضای کاری خود اضافه کنید و به آنها این دسترسی را بدهید تا فرمها و پوشه های خود را ببینند یا ویرایش کنند. همچنین می توانید یک فضای کاری ایجاد کنید و آن را با اعضای تیم خود به اشتراک بگذارید.

روش ساخت ابزارک چت اتوماتیک در سایت خود

ساخت ابزارک و یا widget ‌ها به شما کمک می کنند تا یک چت بات بسازید که بتوانید آن را در وب سایت خود جاسازی کنید و با مخاطبان خود گفتگو کنید. برای ایجاد یک چت بات در وب سایت خود، می توانید از ابتدا شروع کنید یا از یکی از قالب های آماده ویجت در فرمالو استفاده کنید.

روش شخصی سازی کردن favicon فرم برای برند خودتان

.شما می‌توانید در فرمالو با استفاده از قرار دادن لوگو در فرم خود به راحتی آیکون سایت یا همان Favicon خود را تغییر دهید

ارسال ایمیل‌های شخصی‌سازی شده پس از پاسخ‌دهی به فرم

فرمالو به شما امکان می‌دهد قالب‌های ایمیل شخصی‌سازی‌شده بسازید و از هر قالب به شکلی متفاوت استفاده کنید. حتی می‌توانید انتخاب کنید که کدام قالب ایمیل برای پاسخ‌دهندگان فرم و کدام برای شما و اعضای تیمتان ارسال شود.

1 2 3 4 5 6