داستان
فرمالو

formaloo

تیم فرمالو پیش از ساخت فرمالو، به مدت بیش از ۵ سال به ارائه خدمات نرم‌افزاری به سازمان‌های کوچک و بزرگ مشغول بود.

مساله مشابهی که در اکثر کسب و کارها مشاهده کردیم، این بود که هر کسب و کار، با توجه به نیازمندی‌های خود، نرم‌افزارهای شخصی‌سازی شده متفاوتی درخواست می‌کرد. این فرآیند، برای کسب و کارها هزینه‌بر، و برای تیم ما زمان‌گیر بود.

برای ساده‌سازی و سرعت‌دهی به فرآیند توسعه خود، یک فرم‌ساز ساده ایجاد کردیم. این فرم‌ساز یک پروژه کوچک در تیممان بود، که بعدا تبدیل به یک استارتاپ شد و بعد از لانچ عمومی، با استقبال زیادی مواجه شد. در نتیجه تصمیم گرفتیم که توجه و تمرکز بیشتری برایش بگذاریم. اینگونه بود که فرمالو شکل گرفت و با تمرکز روی محصول و نیازمندی‌های مشتری‌هایش بزرگ شد.

ما فرمالو را با هدف آسان کردن فرآیند ایجاد هر نوع فرم و پرسشنامه ساده و در عین حال پیشرفته‌ای ساختیم. سپس با تمرکز به آنالیز و تحلیل داده‌ها، خدمات جامعی نیز در این زمینه به فرمالو اضافه کردیم تا کسب و کارها بتوانند داده‌های یکپارچه‌ای را جمع‌آوری و تحلیل کنند.

با فرمالو می‌توانید هرگونه فرم و پایگاه داده‌ای را بدون هیچ محدودیتی بسازید و به اشتراک بگذارید و سپس اطلاعات مشتریان و مخاطبان خود را آنالیز نمایید.

ما فرمالو را ساختیم تا روش جمع آوری داده از مخاطبان و مشتریان و مهمتر از آن، آنالیز و استفاده واقعی از اطلاعات را برای کسب و کارها آسان‌تر کنیم.

هدف ما در فرمالو رشد و توانمند سازی کسب و کارها از طریق تحلیل داده و تصمیمات مبتنی بر داده است. فرمالو یکی از بزرگترین ارائه کنندگان محصولات مبتنی بر تحلیل داده در آسيا و اروپا می و باشد و در سه سال متوالی ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۲ به عنوان یکی از ۱۰ شرکت برتر ارائه کننده محصولات تحليل داده در اروپا توسط CIOApplications و TheNextWeb شناخته شد.

محصولات فرمالو از جمله Formaloo Data Collection، Formaloo CDP، موتور تحلیل داده فرمالو و سیستم اتوماسیون کاری (Workflow Automation) روزانه به هزاران کسب و کار کمک می کنند تا فرآیندهای خود را آسان کنند، تصمیمات خود را مبتنی بر دیتای خود بگیرند و به حداکثر پتانسیل رشد خود برسند.

چشم‌انداز و ماموریت فرمالو

formaloo-mission formaloo-mission

چشم‌انداز و ماموریت فرمالو مشخص می‌کند که ما در فرمالو چطور و تحت چه نگرشی با هم کار می‌کنیم و در یک کلمه، نشان‌دهنده فرهنگ فرمالوست.

نگرش ما در فرمالو

قدرت‌دهی به افراد و کسب و کارها توسط «رشد دانش‌محور» است.

ماموریت ما در فرمالو این است که

درک اطلاعات و هوش تجاری را از طریق ارائه خدمات داده‌محور، برای همه، آسان و دسترسی‌پذیر کنیم و به افراد و کسب و کارها کمک کنیم با استفاده از اطلاعاتی که در دست دارند رشد کنند.

ارزش‌های فرمالو

formaloo-mission formaloo-mission

ما به پایه‌های فرمالو اعتقاد داریم:

هرگز دست از یادگیری نخواهم کشید. به قدرت خودآموزی و یادگیری از طریق عمل کردن اعتقاد دارم. اعتقاد دارم چیزی که یاد می‌گیرم، همیشه مهم‌تر از چیزی که امروز می‌دانم است.

برنامه‌نویسی و ساختن یک محصول، یک هنر است و هنرمندان، خروجی کارشان را ارائه می‌کنند. اعتقاد دارم که «عالی» دشمن «خوب» است. اعتقاد دارم که تحویل محصولی که کار می‌کند، ملاک رشد است. اعتقاد دارم خارج از چارچوب ذهنی فکر کردن به رشدم کمک می‌کند. اعتقاد دارم که تاثیر خروجی کار، از مراحل انجام کار، تعداد ساعت‌های کاری، و یا کار حضوری مهم‌تر است.

به قدرت ایده‌ها اعتقاد دارم. به سادگی، اثرگذاری، و کارایی بیشتر از هر چیز دیگری بها می‌دهم. با قدرت‌دهی به مشتریان وفادار و پرشور فرمالو، به پایداری کسب و کار فرمالو کمک می‌کنم. پایداری مهم‌تر از نتیجه‌دهی سریع است. مهم نیست هدف چقدر دور باشد، مهم این است که هر روز یک قدم جلوتر از روز پیش باشم. با زمان و حوصله می‌توانم هر مساله غیر قابل عبوری را حل کنم.

با تاثیرگذاری در روش استفاده دیگران از داده‌هایشان، تغییری در تاریخ فناوری خواهم داد. اعتقاد دارم که برای اینکه یک محصول تاثیرگذار باشد، باید برای موفقیت و رشد مشتریانش طراحی شده باشد. تاثیرگذاری بیشتر از پول به من انگیزه می‌دهد. به ارتباطات مستقیم و شفاف اهمیت ویژه‌ای می‌دهم چون مثل اکسیژن برای کار تیمی عمل می‌کند.

همیشه از کمک کردن به همکارم استقبال می‌کنم و روزهای اول کاری خودم را یادم می‌ماند. فقط روی کارهایی که بهم تخصیص داده شده‌اند کار نمی‌کنم، بلکه همواره به فراتر از آن فکر می‌کنم. کاری که می‌توانم امروز انجام دهم را به فردا موکول نمی‌کنم. اعتقاد دارم که خلاقیت و مهارت افراد همیشه مهم‌تر از مدارک و سوابق آن‌هاست. همواره برای کمک به جامعه و پس دادن آنچه جامعه به من اهدا کرده، آماده‌ام.

ما برای پول درآوردن محصول نمی‌سازیم، بلکه پول درمی‌آوریم تا بتوانیم محصولات بهتری ارائه دهیم.

formaloo-join

عضوی از تیم فرمالو شوید

ما همیشه به دنبال افراد خلاق و فعال در تیم فرمالو هستیم. اگر به روحیه تیمی و یاد گرفتن مهارت‌های جدید علاقه دارید، همین امروز به ما بپیوندید!