چگونه در وبسایت خود نظرسنجی تجربه کاربری بذاریم؟

اگر می‌خواهید در مورد امکانات جدید وبسایت خود، طراحی جدید و… از بازدیدکنندگان نظرسنجی کنید، بهترین راه استفاده از نظرسنجی به صورت ویجت فیدبک و نوع نظرسنجی CX است.

در این روش، که بیشتر بین استارتاپ ها، سرویس های خدماتی آنلاین و فروشگاه های آنلاین طرفدار دارد، مخاطبان شما در حین استفاده از سیستم شما، نظر خود را ثبت می‌کنند و در واقع صادقانه ترین و واقعی ترین نظر آنهاست و بی جهت زیادی مثبت یا منفی نیست.

اما شاید مهمترین دلیل استفاده از ویجت فیدبک (CX) در وبسایت خود، پیدا کردن نقاط ضعف محصول و سیستم باشد. با رهگیری صفحات و بخش هایی که باعث نارضایتی مشتریان شما می شوند،‌ و رفع این مشکلات، بسیار سریع رضایت مشتریان خود را بالا می برید.

فرق شما و رقیبان شما در همین است که قبل از اعلام مشتریان خود، با اشکالات سیستم خود آشنا شوید و بدانید کدام قسمت ها پرطرفدارتر است و کدام قسمت ها مشکل زاست، تجربه کاربری خوبی ندارد و یا حتی دارای باگ است.

سرویس های مختلفی در دنیا برای اندازه گیری و ساخت ویجت فیدبک در وبسایت وجود دارد. معروفترین آنها سرویس هات جر (HotJar) می باشد که امکانات خوبی دارد اما متاسفانه بیشتر امکانات آن غیررایگان است و ظاهر زیبایی هم ندارد.

سرویس دیگر، ویجت فیدبک فرمالو است که کاملا رایگان است و با استایل وبسایت شما کاملا سازگار می شود. برای شروع کافیست که از داخل پنل کاربری خود، یک ویجت فیدبک بسازید و کد آن را در وبسایت خود قرار دهید.

در این ویدئو بیشتر با امکانات این ویجت فیدبک آشنا شوید

آموزش فیلدها در فرم ساز فرمالو
روش ارسال داده‌ها از یک فرم به فرم دیگر
روش ارسال داده‌های یک فرم به فرم دیگر
بارگذاری مقادیر پیش فرض در فرم خود
چگونه فرم خود را با مقادیر پیشفرض بارگذاری کنیم؟

Getting started is easy

Start organizing your data with Formaloo.