چگونه آزمون آنلاین با تصحیح و نمره‌دهی اتوماتیک بسازیم؟ راهنما + ویدئو

امروزه مخصوصا بعد از شیوع ویروس کرونا، اهمیت جدیدی به آموزش آنلاین در سطح کشور داده شده است. یکی از مهمترین بخش های آموزش آنلاین، ارتباط با دانش‌آموزان و دانشجویان و برگزاری آزمون و امتحان آنلاین است. فرمالو برای تسریع و ساده‌سازی فرآیند آزمون مدارس، دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌های کشور این امکان را فراهم نموده که بتوان با سیستم محاسبات فرمالو، بارم و امتیاز سوالات آزمون را مشخص نمود.

آزمون ساز آنلاین با تصحیح و نمره‌دهی اتوماتیک فرمالو

معلمان، مدارس و دانشگاه ها می توانند با آزمون ساز آنلاین رایگان فرمالو بی نهایت آزمون، امتحان و حتی فرم دریافت تمارین بسازند و در اختیار بی نهایت دانش آموز/دانشجو خود بگذارند. آزمون ساز آنلاین فرمالو دارای بخش ها و گزینه ساخت آزمون های چند گزینه‌ای، تشریحی و… انواع آزمون های تصویری (سوالات و جواب های عکس دار) و حتی دریافت تمارین (آپلود فایل)‌ بدون محدودیت را داراست.

آزمون‌ساز فرمالو قابلیت تصحیح و نمره‌دهی اتوماتیک را داراست. معلمان، مدارس، دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌ها می‌توانند با استفاده از سیستم محاسبات، به سوالات آزمون‌ها بارم و امتیاز دهند. بدین ترتیب بعد از تکمیل فرم آزمون، نمره فرد به طور خودکار و اتوماتیک توسط آزمون‌ساز فرمالو محاسبه می‌شود و به مدیر فرم نمایش داده می‌شود.

با مشاهده راهنمای ویدئویی فرمالو با آزمون ساز فرمالو آشنا شوید:

ترتیب گزینه‌ها و فیلدهای فرمتان را تصادفی کنید
تصادفی کردن گزینه‌ها و فیلدها در فرم‌های فرمالو به چه صورت انجام می‌شود؟
پایایی و روایی پرسشنامه چیست
پایایی و روایی پرسشنامه چیست؟
آموزش همگام‌سازی اطلاعات فرم فرمالو با گوگل شیت
آموزش همگام‌سازی اطلاعات فرم فرمالو با گوگل شیت

فرمالو، پایگاه داده آنلاین شما

تمام کسب و کار خود را به آسانی با فرمالو مدیریت نمایید.