مراحل ساخت اپلیکیشن بدون برنامه‌نویسی برای تیم شما

شما می‌توانید به راحتی فرم‌ها و جداول پاسخ‌های خود را به اپلیکیشن‌های جامع و کارا تبدیل کنید تا بتوانید داده‌ها و اطلاعات خود را بهینه‌تر مدیریت کنید. در این مقاله می‌توانید با مراحل ساخت اپلیکیشن برای تیم خودتان بدون برنامه‌نویسی آشنا شوید.

بعد از ساخت فرم مهمترین قسمت تازه آغاز میشود و آن دسته بندی وآنالیز داده ها می باشد . فرمالو با استفاده از قابلیت اپ ساز به شما این امکان را می دهد تا فرم های خود را به تبدیل به اپلیکیشن و در آن داده های ارسال شده .توسط مخاطبینتان را سازمان دهی کنید

۱. جدوال داده‌های خود را در قالب فرم‌ها ایجاد کنید

هر تیم برای مدیریت کارهایش جداول داده‌ای مختلفی را مدیریت می‌کند. مثلا تیم منابع انسانی، جدول‌هایی مثل لیست کارکنان به همراه اطلاعات هریک، لیست نتایج نظرسنجی، لیست نتایج گزارش‌های عملکرد کارکنان، و… را مدیریت می‌کند.

در ابتدا باید همه جداول داده مورد نظرتان را در قالب فرم ایجاد کنید. همچنین می‌توانید از قالب‌های متنوعی که در بخش قالب‌های فرمالو قرار داده‌ایم برای ساخت فرم‌ها و جداول خود استفاده کنید.

۲. بلوک‌های مورد نیازتان را به اپلیکیشن اضافه کنید

شما می‌توانید از بلوک‌های مختلفی مانند جدول، فرم، چارت، گروه، و… برای ساختن اپلیکیشن خودتان استفاده کنید. هر فرم یک اپلیکیشن خالی در خود دارد که می‌توانید آن را ویرایش کنید.

برای مثال می‌توانید لیست نتایج فرم‌های مختلف را در قالب جدول کنار هم قرار دهید، چارت‌ها و فرم‌های آن‌ها را در کنار جدول نتایج بگذارید، و یک اپلیکیشن جامع و کاربردی بسازید.

برای ساخت اپلیکیشن روی یکی از فرم‌های خود، روی آن کلیک کرده و در صفحه نخست روی گزینه “اپ ساز” کلیک کنید تا وارد محیط اپلیکیشن‌ساز شوید.

۳. چارت‌ها و جداول مورد نظرتان را مدیریت کنید

اکنون در این صفحه جدید باز شده شما می‌توانید با استفاده از گزینه ویرایش داده‌های مورد نظرتان را از فرمی که می‌خواهید به اپ خود اضافه کنید و حتی انتخاب کنید که می‌خواهید کدام یک از فیلدها در صفحه شما نمایش داده شود و کدام نمایش داده نشود. همچنین می توانید با استفاده از گزینه‌های موجود نحوه نمایش داده‌ها را نیز انتخاب کنید (چارت یا جدول)

با توجه به داده های انتخابی برای هر کدام از دسته‌های ساخته شده می‌توانید عنوان و رنگ جداگانه انتخاب کنید و به راحتی آن‌ها را آنالیز کنید .

مزایای ایجاد اپ فرمالو :

  • ویژگی به روز رسانی خودکار: اضافه کردن/ویرایش/حذف درس‌ها بدون نیاز به به روزرسانی برنامه!
  • محتویات نامحدود: درس‌ها، فلش کارت‌ها و ارائه نامحدود اضافه کنید
  • سازنده مسابقه تعاملی: آزمون‌های زنده را برای مخاطبان خود ایجاد و جاسازی کنید
  • دسته‌ها و پوشه‌ها: به راحتی مطالب خود را به روش‌های مختلف سازماندهی کنید
  • مدیریت دسترسی: همکاران خود را اضافه کنید و دسترسی آن‌ها را مدیریت کنید

جمع‌بندی

در این مقاله راحت ترین راه اخت اپلیکیشن بدون برنامه‌نویسی را به شما آموزش دادیم. با فرمالو می‌توانید به سادگی فرم‌ها و داده‌های خود را مدیریت کنید، نظم دهید، و از آن‌ها به تصمیمات تاثیرگذار برسید.

آموزش فیلدها در فرم ساز فرمالو
روش ارسال داده‌ها از یک فرم به فرم دیگر
روش ارسال داده‌های یک فرم به فرم دیگر
بارگذاری مقادیر پیش فرض در فرم خود
چگونه فرم خود را با مقادیر پیشفرض بارگذاری کنیم؟

Getting started is easy

Start organizing your data with Formaloo.