مدیریت دسترسی برای اعضای تیم

مدیریت اعضای تیم و دسترسی آنها به فرم‌ها٫ پوشه‌ها و ورکسپیس

در فرمالو می توانید اعضا تیم خود را به فضای کاری خود اضافه کنید و به آنها این دسترسی را بدهید تا فرمها و پوشه های خود را ببینند یا ویرایش کنند. همچنین می توانید یک فضای کاری ایجاد کنید و آن را با اعضای تیم خود به اشتراک بگذارید.

عملکرد Workspace به چه صورت است؟

افرادی که به فضای کاری شما اضافه می شوند، نوع حساب آن ها با نوع حساب شما در آن فضای کاری یکسان خواهد بود. به عنوان مثال، اگر حساب شما حرفه ای است، اعضای تیم شما نیز یک طرح حرفه ای در فضای کاری شما خواهند داشت. اما در فضای کاری خود، آنها حساب خودشان را دارند. به صورت پیش فرض آنها به هیچ فرم/پوشه ای در فضای کاری شما دسترسی نخواهند داشت. برای این کار باید آن فرم ها و پوشه ها را با آنها به اشتراک بگذارید. پس از آن، آنها می توانند آنها را در “فرم‌های اشتراکی” در سمت راست داشبورد خود ببینند. می‌توانید با کلیک بر روی نام خودتان در پایین سمت راست داشبورد خود، بین فضاهای کاری خود جابه‌جا شوید.

در حال حاضر، هر نمایه می‌تواند فضاهای کاری زیادی داشته باشد. شما می توانید فضای کاری ایجاد کنید و فرم ها و پوشه ها را در آن بسازید و دسترسی اعضای تیم خود را به هر یک از آنها مدیریت کنید. این به شما امکان دسترسی کامل به اینکه چه کسی به کدام فرم ها و کدام پوشه ها دسترسی دارد را می دهد. فرمالو این به شما امکان دسترسی کامل به اینکه چه کسی به کدام فرم ها و کدام پوشه ها دسترسی دارد را می دهد. در داشبورد ، روی دکمه “افزودن پوشه جدید” کلیک کنید، عنوان پوشه خود را انتخاب کرده و روی «افزودن» کلیک کنید. پوشه شما ایجاد شده و در داشبورد شما قابل مشاهده خواهد بود.

اعضا تیم خود را اضافه کنید

دو راه برای اضافه کردن یک عضو جدید تیم به فضای کاری خود وجود دارد. ابتدا می توانید روی “دعوت از دوستان” در بالای داشبورد خود کلیک کنید و نام هم تیمی و ایمیل و یا شماره همراه او را اضافه کنید تا یک ایمیل و یا پیامک خودکار با یک لینک برای آنها ارسال شود و آنها بتوانند روی پیوند کلیک کرده و در فرمالو ثبت نام کنند. دوم، روی نماد پرفایل کلیک کنید، سپس روی “اعضای تیم” کلیک کنید، سپس می توانید ایمیل هم تیمی خود را اضافه کنید و آنها را دعوت کنید. و یا با استفاده از گزینه “دعوت با لینک” و ارسال آن لینک به اعضای تیم خود آنها را اضافه کنید تا بتوانند فضای کاری شما را در داشبورد خود ببینند.

دسترسی فرم ها و فولدر ها را به اعضای تیم خود مدیریت کنید

شما می توانید با کلیک بر روی 3 نقطه کنار هر فرم و کلیک بر روی مدیریت دسترسی به اعضای تیم خود دسترسی مشاهده و یا ویرایش فرم خود را بدهید. همچنین می‌توانید سطح دسترسی راکه می خواهید به اعضا خود بدهید مدیریت کنید. از پایین ترین سطح “فقط مشاهده نتایج فرم” تا بالاترین “مالکیت کامل فرم”. همچنین برای مدیریت دسترسی به پوشه خود، بر روی آن کلیک راست کرده و “مدیریت دسترسی” را انتخاب کنید. در صفحه جدید باز شده می‌توانید سطح دسترسی و آدرس ایمیل اعضای تیم خود را برای اشتراک گذاری و دادن دسترسی به آن پوشه انتخاب کنید.

به یاد داشته باشید، قبل از اینکه شما دسترسی به فرمالو و پوشه ها را با آنها به اشتراک بگذارید، عضو تیم شما باید یک حساب کاربری در فرمالو داشته باشد.

آموزش فیلدها در فرم ساز فرمالو
روش ارسال داده‌ها از یک فرم به فرم دیگر
روش ارسال داده‌های یک فرم به فرم دیگر
بارگذاری مقادیر پیش فرض در فرم خود
چگونه فرم خود را با مقادیر پیشفرض بارگذاری کنیم؟

Getting started is easy

Start organizing your data with Formaloo.