ساخت آزمون آنلاین در واتساپ (رایگان)

شما می توانید به راحتی با آزمون ساز آنلاین فرمالو، آزمون های خود را طراحی نمایید و در تمامی پیامرسان ها و شبکه های اجتماعی از جمله واتساپ، تلگرام، شاد و… منتشر نمایید و با دانش آموزان خود در ارتباط باشید.


امروزه مخصوصا بعد از شیوع ویروس کرونا، اهمیت جدیدی به آموزش آنلاین در سطح کشور داده شده است. یکی از مهمترین بخش های آموزش آنلاین، ارتباط با دانش‌آموزان و دانشجویان و برگزاری آزمون و امتحان آنلاین است. فرمالو برای تسریع و ساده‌سازی فرآیند آزمون مدارس، دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌های کشور این امکان را فراهم نموده که بتوان با سیستم محاسبات فرمالو، بارم و امتیاز سوالات آزمون را مشخص نمود.

آزمون ساز آنلاین با تصحیح و نمره‌دهی اتوماتیک فرمالو

معلمان، مدارس و دانشگاه ها می توانند با آزمون ساز آنلاین رایگان فرمالو بی نهایت آزمون، امتحان و حتی فرم دریافت تمارین بسازند و در اختیار بی نهایت دانش آموز/دانشجو خود بگذارند. آزمون ساز آنلاین فرمالو دارای بخش ها و گزینه ساخت آزمون های چند گزینه‌ای، تشریحی و… انواع آزمون های تصویری (سوالات و جواب های عکس دار) و حتی دریافت تمارین (آپلود فایل)‌ بدون محدودیت را داراست.

آزمون‌ساز فرمالو قابلیت تصحیح و نمره‌دهی اتوماتیک را داراست. معلمان، مدارس، دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌ها می‌توانند با استفاده از سیستم محاسبات، به سوالات آزمون‌ها بارم و امتیاز دهند. بدین ترتیب بعد از تکمیل فرم آزمون، نمره فرد به طور خودکار و اتوماتیک توسط آزمون‌ساز فرمالو محاسبه می‌شود و به مدیر فرم نمایش داده می‌شود.

چطور آزمون خود را در واتساپ و سایر شبکه‌ها قرار دهیم؟

کافیست پس از ذخیره آزمون خود، از پنجره‌ای که باز می شود، آدرس فرم خود را کپی کنید و لینک آن را در واتساپ و سایر شبکه‌های اجتماعی که میخواهید به اشتراک بگذارید:

با مشاهده راهنمای ویدئویی فرمالو با آزمون ساز فرمالو آشنا شوید:

آموزش فیلدها در فرم ساز فرمالو
روش ارسال داده‌ها از یک فرم به فرم دیگر
روش ارسال داده‌های یک فرم به فرم دیگر
بارگذاری مقادیر پیش فرض در فرم خود
چگونه فرم خود را با مقادیر پیشفرض بارگذاری کنیم؟

Getting started is easy

Start organizing your data with Formaloo.