ارسال ایمیل‌های شخصی‌سازی شده پس از پاسخ‌دهی به فرم

فرمالو به شما امکان می‌دهد قالب‌های ایمیل شخصی‌سازی‌شده بسازید و از هر قالب به شکلی متفاوت استفاده کنید. حتی می‌توانید انتخاب کنید که کدام قالب ایمیل برای پاسخ‌دهندگان فرم و کدام برای شما و اعضای تیمتان ارسال شود.

۱. قالب ایمیل را فعال کنید


برای شروع، داشبورد خود را باز کنید، روی آیکن پروفایل خود کلیک کنید و به صفحه قالب‌های ایمیل بروید. هنگامی که این صفحه را برای اولین بار باز می‌کنید، باید گزینه ایمیل‌های سفارشی را از دکمه بالای صفحه فعال کنید.

۲. قالب مورد نظر خود را بسازید

سپس می‌توانید یک قالب جدید ایجاد کنید. نامی برای آن انتخاب کنید، موضوعی را انتخاب کنید و متن ایمیل خود را به دلخواه تغییر دهید. با استفاده از متغیرهای سفارشی موجود در فرم‌های خود می‌توانید ایمیل را با پاسخ‌هایی که در فرم دریافت کرده‌اید، شخصی‌سازی کنید. مثلا نام پاسخ‌دهنده فرم را در متن یا عنوان ایمیل قرار دهید. از این متغیرها می‌توانید در متن ایمیل، موضوع ایمیل و داده‌های فرستنده (نام و ایمیل) استفاده کنید.

۳. از قالب مورد نظرتان در فرم استفاده کنید

در قسمت ویرایش هر یک از فرم‌ها و با رفتن به برگه «اطلاع‌رسانی»، می‌توانید قالب ایمیلی را برای اطلاع‌رسانی به ارسال‌کنندگان انتخاب کنید. همچنین می‌توانید انتخاب کنید که از کدام الگوی ایمیل برای اطلاع‌رسانی به شما و تیمتان استفاده شود.

نکته : شما می‌توانید از سرور SMTP شخصی خود نیز استفاده کنید

همچنین می‌توانید از سرور SMTP شخصی خود برای ارسال ایمیل‌های اطلاع‌رسانی فرم استفاده کنید. برای تنظیم آن، به صفحه قالب‌های ایمیل بروید و روی دکمه تنظیمات SMTP کلیک کنید.

در این راهنما، با روش شخصی‌سازی کردن ایمیل‌های اطلاع‌رسانی بعد از پاسخ‌دهی به فرم آشنا شدید. سوالات خود را می‌توانید در قسمت چت پشتیبانی سایت با ما در میان بگذارید.

آموزش فیلدها در فرم ساز فرمالو
روش ارسال داده‌ها از یک فرم به فرم دیگر
روش ارسال داده‌های یک فرم به فرم دیگر
بارگذاری مقادیر پیش فرض در فرم خود
چگونه فرم خود را با مقادیر پیشفرض بارگذاری کنیم؟

Getting started is easy

Start organizing your data with Formaloo.