روش ساخت ابزارک چت اتوماتیک در سایت خود

ساخت ابزارک و یا widget ‌ها به شما کمک می کنند تا یک چت بات بسازید که بتوانید آن را در وب سایت خود جاسازی کنید و با مخاطبان خود گفتگو کنید. برای ایجاد یک چت بات در وب سایت خود، می توانید از ابتدا شروع کنید یا از یکی از قالب های آماده ویجت در فرمالو استفاده کنید.

1. ابزارک ربات چت را ایجاد و شخصی سازی کنید

یکی از الگوهای ویجت و ابزارک‌های وبسایت (Widgets) را انتخاب کنید و آن را همانطور که می خواهید ویرایش کنید. پس از ذخیره به داشبورد شما اضافه می شود.

2. ظاهر ابزارک خود را تغییر دهید

در داشبورد فرمالو، در منوی کنار فرم ویجت خود روی ۳ نقطه کلیک کنید. سپس از منوی باز شده، گزینه “قراردادن در وبسایت خود” را انتخاب کنید. سپس “ویجت” را انتخاب کنید.

در اینجا می توانید طراحی چت بات خود و نحوه نمایش آن در وب سایت خود را تغییر دهید. می توانید موقعیت چت بات را در پایین صفحه یا چپ یا راست تغییر دهید. همچنین می توانید ظاهر آن را از یک عرض از پایین صفحه به کنار صفحه و تک مرحله ای تغییر دهید. که این کار همه سؤالات را در یک مکان نشان می دهد.

چت بات را در وب سایت خود قرار دهید پس از نهایی کردن تغییرات طراحی در چت بات خود، روی دکمه «دریافت کد» کلیک کنید. می توانید این کد را کپی کرده و در وب سایت خود قرار دهید. چت بات شما همانطور که طراحی کرده اید نشان داده می شود.

آموزش فیلدها در فرم ساز فرمالو
روش ارسال داده‌ها از یک فرم به فرم دیگر
روش ارسال داده‌های یک فرم به فرم دیگر
بارگذاری مقادیر پیش فرض در فرم خود
چگونه فرم خود را با مقادیر پیشفرض بارگذاری کنیم؟

Getting started is easy

Start organizing your data with Formaloo.